blog

Zmysluplné vianočné darčeky

Priatelia, Vianoce sa blížia, preto sme pre vás pripravili pár tipov na zmysluplné darčeky. Všetky balíčky sme pripravili tak, aby poskytovali maximálny úžitok. Na vstupnej diagnostike, ktorá je súčasťou každého balíčka, naučíme všetkých obdarovaných pomôcky z balíčka efektívne využívať. 

Balíček pre maminku

Ak hľadáte zmysluplný darček pre budúcu alebo čerstvú maminku, odporúčame tento balík. Nájdete v ňom darčrkovú poukážku na vstupnú diagnostiku, fitloptu, mäkkú loptu overball a elastický pás na cvičenie - theraband. Balíček je zostavený tak, aby maminke pomohol pri bolestiach chrbtice, ale aj v boji s diastázou. 

Cena balíčka: 75 Eur

Balíček pre kolegu

Váš kolega si zaslúži to najlepšie, preto sme tento balík zaplnili zmysluplnými pomôckami, ktoré mu uľahčia a spríjemnia pracovný deň. Balíček samozrejme obsahuje darčekový poukaz na vstupnú diagnostiku. Ďalej v ňom nájdete špeciálny ACT vankúš, ktorý jednoducho pripevníte na stoličku/ sedadlo v aute a tak vám pomáha udržať vzpriamenú chrbticu. Súčasťou balíka sú aj naše špeciálne kartičky na cvičenie doma a v kancelárií. Tieto kartičky sú plné cvikov, ktoré pomáhajú pri bolestiach krku, drieku a krížov. Balíček tiež obsahuje mäkkú loptu overball, elastický pás na cvičenie - theraband a reflexball na masírovanie.

Cena balíčka: 105 Eur

Balíček pre bežca/ bežkyňu

Ak máte doma vášnivú bežkyňu alebo bežca, určite ich poteší náš vianočný balíček, ktorý obsahuje darčekovú poukážku na vstupnú diagnostiku, mäkkú loptu overball, elastický pás na cvičenie - theraband, reflexball a blackroll (medium) na masírovanie.

Cena balíčka: 87 Eur

Základný balík

Základný balíček je zostavnený tak, aby si človek vedel hneď po vstupnej diagnostike zacvičiť doma. V základnom balíčku nájdete darčekovú poukážku na vstupnú diagnostiku, mäkkú loptu overball, elastický pás na cvičenie - theraband a reflexball na masírovanie.

Cena balíčka: 55 Eur

 

Balíčeky nájdete u nás na recepcii v našich nových bavlnených ekologických taškách. Ak si prajete balíček rezervovať, budeme sa tešiť, ak nám zavoláte na naše telefónne číslo 0903 421 525, prípadne nám napíšete email na info@vitalclinic.sk.