PREVENTÍVNA FYZIOTERAPIA

Preventívna fyzioterapia - naučíme vás ako predchádzať zdravotným problémom pohybového aparátu ako sú časté bolesti chrbtice, krčnej chrbtice, súvisiace migrény, či bolesti kĺbov. Po prvotnej diagnostike vám fyzioterapeut vytvorí individuálny terapeutický plán, ktorý pod jeho odborným vedením krok po kroku absolvujete. Cviky vás postupne naučíme, takže si budete vedieť správne zacvičiť aj doma.

Rehabilitáciu / fyzioterapiu bez čakania v centre Bratislavy si, prosím, rezervujte na:

Tel.: +421903 421 525

E-mail: info@vitalclinic.sk

Objednanie online: online objednávací systém

Náš fyziotím v centre Bratislavy je tu pre vás! Tešíme sa na vašu návštevu!

    

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

GOLFOVÝ A TENISOVÝ LAKEŤ

Stretli ste sa už s diagnózou laterálna epikondilitída - golfový lakeť či mediálna epikondilitída - tenisový lakeť? Ak nie, zrejme patrite k tým šťastnejším. Nie je ťažké uhádnuť, ako si tenisový a golfový lakeť zaslúžili svoje pomenovanie. No táto diagnóza nepostihuje iba športovcov, ale je stále frekventovanejšia medzi bežnou pracujúcou populáciou. Ako proti nej úspešne bojovať sa dozviete tu: REHABILITÁCIA - GOLFOVÝ A TENISOVÝ LAKEŤ.

 

SYNDRÓM KARPÁLNEHO TUNELA

Syndróm karpálneho tunela je jedným z najčastejších ochorení z povolania, a zároveň je najčastejším ochorením ruky. Postihuje najmä tých z nás, ktorí pracujeme s počítačom, alebo si jednostranne preťažujeme ruku pri opakujúcej sa manuálnej činnosti. Aké sú jeho príznaky a ako predchádzať jeho vzniku si môžete prečítať tu: REHABILITÁCIA - SYNDRÓM KARPÁLNEHO TUNELA.

 

BOLESTI KRČNEJ CHRBTICE

Trápia vás časté bolesti krčnej chrbtice, súvisiace bolesti hlavy či závrate? Poznáte mäkké a mobilizačné techniky? Viac o účinnej terapii sa dozviete tu: REHABILITÁCIA KRČNEJ CHRBTICE.